Wsparcie

Pracujemy pełną parą. Na razie przygotowujemy chałupę, żeby dało się w niej jakoś funkcjonować, w szczególności zimą. Drugą chałupę jeszcze musimy postawić dla kóz. Na wiosnę chcielibyśmy zabrać się za totalną przebudowę dachu, aby potem zrobić na poddaszu pokoje. Plany mamy ambitne, niestety siły robocze i fundusze mocno ograniczone. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc:

Finansową

Jest to najprostsza i najbardziej bezpośrednia forma wsparcia, ale nie chcemy tutaj żebrać, dlatego każda wpłata będzie uwzględniona przy późniejszych rezerwacjach …taka przedpłata na rezerwację w nieokreślonym jeszcze terminie. Dla naszych wspomożycieli przewidujemy też dodatkowe upominki i atrakcje 🙂 Proszę tylko napisać w tytule, że jest to przedpłata na pobyt w agroturystyce „Dolina Szeptów”

Moje konto:

Bogna Łukomska
63 1090 1346 0000 0000 3427 2177
(Santander Bank Polska S.A.)

Materialną

Oczywiście nie oczekujemy, że wszyscy mają nadmiar pieniędzy którymi chcieliby się zaraz dzielić, ale niektórzy mają dużo niepotrzebnych gratów walających się po domu, a nam brakuje wielu podstawowych sprzętów, np:

  • odkurzacza
  • czajnika (zwykłego na kuchnię gazową)
  • suszarki do naczyń
  • patelni i innych naczyń
  • materiałów do zrobienia (przynajmniej tymczasowo) instalacji wodnej, elektrycznej
  • narzędzi
  • i wielu innych (w większości gabarytowych)

Z chęcią też przyjmiemy wszelkiego rodzaju starocie, jak: sprzęt turystyczny, wyposażenie kuchni, lampy, radia itp.

Merytoryczną

Będziemy się starać o różnego rodzaju dofinansowania, m.in. z programu „Czyste powietrze” oraz rolnicze. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym zakresie to będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki i rady.

Fizyczną

Nie szukamy pracowników na stałe, ale jeśli ktoś chce się powyżywać np. nosząc drewno z lasu lub machając łopatą, to zapraszamy 😉 Niestety nie mamy luksusowych warunków noclegowych do zaoferowania, do wyboru ciepła kuchnia przechodnia, lub nieogrzewany pokój…